Dzień Działkowca 2022 – przypomnienie

Przypominamy, że w sobotę 27 sierpnia br o godz. 15.00 (na Placu Seniora) odbędzie się Dzień Działkowca – dla Działkowców z ROD Koło II.

Tradycyjnie Zapraszamy na zupkę grochową, własnej produkcji kiełbaskę i kaszankę z grilla oraz coś słodkiego do kawy i herbaty.

Ok. godz. 18.00 zostanie otwarta wystawa stworzona przez Wolski Dom Kultury (WCK) na podstawie naszych Kronik Działkowych. Tytuł wystawy to: „Działkowicze czy Działkowcy? Rodzinne Ogrody Działkowe Koło II”. Będzie po niej oprowadzać współautorka wystawy p. Ewelina z WCK. Podczas tego spotkania będzie można również obejrzeć kroniki prowadzone od 1953r. Polecam! Jest tam kawałek pięknej historii naszego Ogrodu.

Czekamy na Was i liczymy na dobrą zabawę.

Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy przy przygotowaniach – zapraszamy ok. 14.00. Przydadzą się Panowie do przenoszenia stołów oraz Panie do rozstawiania poczęstunku. Z góry dziękuję!

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych:

  • konkurs przyrodniczy dla Młodych Działkowców,
  • ciekawy wykład o tym co to jest woda, jakie są jej właściwości, jak wygląda proces jej uzdatniania oraz gdzie w Warszawie uzdatniamy warszawska kranówkę – jak będą chętni połączymy to z konkursem z nagrodami,
  • dużo kolorowanek aby można było sobie coś pokolorować na miejscu,
  • konkursy sportowe z nagrodami,
  • makietę z pociągiem do samodzielnego sterowania.
 
 
Ogródki działkowe warszawa koło