ROD KOŁO II Warszawa
NASZ OGRÓD
OPŁATY
OGŁOSZENIA
GAZETKA
PORADY
PRAWO
PZD
GALERIA
KONTAKT
WOLNE DZIAŁKI - OFERTY I ZAPYTANIA
Wczasy dla Seniorów
ARCHIWUM OGŁOSZEŃ
WOLNE DZIAŁKI - OFERTY I ZAPYTANIA

OFERTA DZIAŁKI DO NABYCIA:

 

 
ZAPYTANIA O WOLNE DZIAŁKI W ROD KOŁO II


Młode małżeństwo z 2 dzieci jest zainteresowane nabyciem działki w każdym stanie wizualnym na terenie ROD Koło II. tel. 500 193 420.

Zwracam się z zapytaniem czy istnieją może u Państwa jakaś wolna działka do której prawa można by nabyć? Ewentualnie czy mają Państwo jakieś informacje o sprzedaży działki? Będę wdzięczna za każde wskazówki, które przybliżą mnie do tego aby zostać działkowcem. Pozdrawiam - Dorota P. (kontakt tel. u administratora strony)

Jestem od ponad 10 lat mieszkanką Woli (Koło) i kilka tygodni temu wpadł mi do głowy pomysł, że byłoby fantastycznie mieć miejsce do spędzania wolnego czasu. Pomysł ten zrodził się w momencie pojawienia się drugiego syna na świecie... Gdybyście mieli Państwo informację o wolnej działce, to proszę o kontakt (przez administratora strony - ma nr telefonu). pozdrawiam serdecznie - Agnieszka T.

Jestem zainteresowana kupnem działki na ogródkach działkowych Rod Koło 2. Będę wdzięczna za przesłanie ofert jeśli jakieś są. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Katarzyna Korzniakow (tel.791 236 232)

Jestem zainteresowana działką w ROD Koło II - może być zaniedbana. Z mężem oraz 8 letnim synem chcielibyśmy znaleźć skrawek zieleni do odpoczynku i uprawiania warzyw. Dorota.  Zainteresowane osoby proszę o kontakt z administratorem strony: a.nowosadzka@wp.pl

Z miłą chęcią zajęłabym się wraz z Rodziną jedną z działek w Ogrodzie Działkowym „Koło II”  w cenie około 20 tys. tel. 502 453 788, mail: marlenach@orange.pl

Poszukuję działki w Państwa ogrodzie dla Rodziców na emeryturze oraz dla mnie (weekendowo). Jesteśmy bardzo grzecznym i bezproblemowym towarzystwem mieszkającym niedaleko Woli. Jeśli znając Państwo kogoś chętnego do przekazania działki  proszę o kontakt z administratorem strony (a.nowosadzka@wp.pl) powołując się na ogłoszenie Pani Anety B.

Jesteśmy rodziną poszukującą działki w ROD Koło II. Najlepiej większej niż 300m2 i koniecznie z dostępem do wody i prądu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt – Marzena tel. 607 181 023

Jestem zainteresowany działką w ROD Koło II  może  być zaniedbana - tel 692-698-101 lub 608-154-755.
 

NASZ OGRÓDOPŁATYOGŁOSZENIAGAZETKAPORADYPRAWOPZDGALERIAKONTAKT