O OGRODZIE
OPŁATY
OGŁOSZENIA
GAZETKA
PORADY
PRAWO
PZD
GALERIA
KONTAKT
WCZASY DLA SENIORÓW
ARCHIWUM OGŁOSZEŃ
OGŁOSZENIA

2019
 

W sobotę 22 czerwca br. na dobry początek wakacji odbyła się w naszym Ogrodzie impreza pod hasłem „Poznaj swojego sąsiada”. Głównym zamysłem było spotkanie się i zapoznanie z nowymi Działkowcami, którzy w ostatnich 2 latach dołączyli do naszego Ogrodu.

Ze względu na to, że większość „nowych” to młodzi ludzie z dziećmi pomyślałam, że warto przygotować coś fajnego dla naszych „Młodych Działkowców”. I mimo że frekwencja nie była za duża uważam, że główny cel został osiągnięty – poznaliśmy bliżej naszych sąsiadów i ich świetne dzieciaczki.

Główną atrakcją dla dzieci było zdobycie tytułu „Młodego Działkowca” potwierdzanego imiennym dyplomem. Ale trzeba było wykonać dwa arcytrudne zadania: znaleźć w Ogrodzie pięć roślin, które potrafiło się nazwać oraz trzeba było rozwiązać losowo wybraną zagadkę z dziedziny przyrodniczo-działkowej. Oczywiście wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy wiedzy i jesteśmy z was dumni, że tak sprawnie sobie poradziliście z wyzwaniami!
Oprócz tego; jak się okazało nie tylko dzieci; wszyscy ochoczo brali udział w zawodach sportowych m.in. w strzelaniu z łuku, odbijaniu piłeczki rakietą tenisową czy rzucaniu do celu piłeczkami. Ku ogromnej radości dzieci – rodzice równie chętnie bawili się z nami. Dlatego wszyscy dostawali nagrody za czynny udział. Rozdaliśmy również dyplomy dla dorosłych, którzy wykazali się największym zaangażowaniem. Ze względu na to, że dzień po naszej imprezie był bardzo ważny „Dzień Ojca” - dzieci mogły pokolorować lub pomalować przygotowane dla Tatusiów laurki.

Mam nadzieję, że wszyscy wyszli zadowoleni i z chęcią spotkają się z nami następnym razem. A Ci, którym nie udało się do nas dotrzeć pozostało jedynie obejrzeć zdjęcia - SĄ W
FOTOGALERII


 

 

Zgodnie z coroczną tradycją również i w tym roku na terenie naszego Ogrodu odbędą się "Wczasy dla seniorów". Organizatorem będzie Caritas Archidiecezji Warszawskiej.
Turnusy odbęda się:
I turnus: 24 czerwca - 5 lipca br.
II turnus: 29 lipca - 9 sierpnia br.


 
 
Działkowcy z ROD Koło II zapraszają na spotkanie integracyjne,które odbędzie się na Placu Seniora w sobotę 22.06 br. o godz. 14.00. Hasło przewodnie spotkania to:
 
 
POZNAJ SWOJEGO SĄSIADA
 
 
 
W związku z tym, że wiele działek zmieniło swoich właścicieli, przybyło nam „Najmłodszych Działkowców”, chcielibyśmy zapoznać się i spędzić miło czas na wspólnej zabawie.
Spotkanie będzie organizowane z inicjatywy Działkowców i nie jest finansowane z budżetu Ogrodu, dlatego liczymy na Państwa pomoc przy organizacji m.in. w zbieraniu fantów na nagrody dla dzieci, zorganizowaniu napojów/soków/naczyń jednorazowych.
Z organizatorami można się kontaktować mailem (
a.nowosadzka@wp.pl), poprzez profil na Facebook’u: „ROD KOŁO II Warszawa, Wola” lub poprzez „księgę gości” znajdującą się na stronie Ogrodu.

BILET WSTĘPU - to pyszności, które przyniesiecie by poczęstować innych gości (np. ciasto, owoce, przekąski)

 
Atrakcje dla najmłodszych:

 pasowanie na „Młodego Działkowca”

 „koloruj z nami farbami i kredkami”

 gry i zabawy sportowe

 konkurs wiedzy działkowej

 gry planszowe

 czytanie bajek i wierszy

 

 

 


O OGRODZIEOPŁATYOGŁOSZENIAGAZETKAPORADYPRAWOPZDGALERIAKONTAKT